Issız Adam

11
FILM BILGILERI
Issız Adam

IMDB Puanı6.8/10

İzlenme 32.856

Eklenme 3 sene önce

Issız Adam izle, Issız Adam full izle, Issız Adam hd izle, Issız Adam 720p izle, Drama türündeki filmde ise otuzlu yaşlara gelen Alper, kendi restoranının sahibi iyi bir aşçıdır. Lüks yaşamı sevmesi ile birlikte aynı zamanda yaptığı yemeklerden dolayı işinde başarılı olan birisi olmasına rağmen farklı kadınlarla birlikte olmaktadır. Hayatı bir kitapcıya girmesi ile değişir. Orada Ada’yı görünce ona karşı hisler uyanmaya başlar, daha sonra aynı sahne tekrar karşısına çıkınca onunla tanışmak için herşeyi gözardı etmektedir. İkili birlikte tutkulu bir aşk yaşamaya başlayacaktır. 2008 yılında vizyona giren Çağan Irmak yönetmenliğindeki filmi keyifle Hd seçenekleri ile izleyebilirsiniz.

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Issız Adam” filminde 3 Yorum bulunuyor.
  1. Onurcan - 2 sene önce demiş ki:

    Saat 05.59 Tarih 09.01.2019 elimde sigaram gözümden süzülen iki damla yaş. Belki ileride tekrar denk gelirim bu bıraktığım hatıraya.

  2. Ömer - 1 sene önce demiş ki:

    18.01.2019 Onurcan kardeşim hani erkekler ağlamaz derler ya hüngür hüngür ağladım. Sigaram yanımda boş boş yanıyor hep aklımda o var. “Karda donmak üzeresin uyumak tatlı geliyor ama öldüğünün farkında değilsin.”

  3. Özge - 1 sene önce demiş ki:

    Sana ait ufacık bir toka alay etti benimle o gün. İşte o sabah seni ve neleri kaybettiğimi anladım.